Jak koupit

Rozhodli jste se pro nákup našeho programu?

1) Ověřte si HW požadavky
2) Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo si vytvořte objednávku na našem eShopu

Nejrychlejší způsob jak učinit objednávku, je zavolat na naše obchodní oddělení a to na tel. 246 007 820246 007 820. Zde se Vás ujme některá z našich obchodních asistentek, které jsou Vám v pracovní dny k dispozici od 8. do 16. hodin.

3) Vytvoření a odsouhlasení cenové kalkulace

Na základě upřesnění rozsahu Vaší objednávky Vám bude zpracována cenová kalkulace, kterou Vám případně ještě můžeme poslat na email. Pokud je tato kalkulace z Vaší strany odsouhlasena, požádáme Vás o sdělení Vašich fakturačních údajů a údajů nutných pro Vaši pozdější identifikaci.

4) Zaslání faktury

Fakturační oddělení Vám následně vystaví a pošle fakturu, jejíž součástí jsou také obchodní podmínky. Můžeme Vám také nabídnout čtvrtletní splátkový kalendář a to bez navýšení cen, pouze s manipulačním poplatkem. Náhled splátkového kalendáře je již součástí výše zmiňované kalkulace.

5) Smluvení termínu realizace instalace a zaškolení

Na obchodním oddělení bude se zákazníkem smluven termín realizace instalace a zaškolení. V dohodnutém termínu se k Vám dostaví náš technik, případně náš obchodní zástupce, kterého vybíráme podle dostupnosti regionu. Rozsah této služby je zhruba 4-5 hodin a zákazník je během této doby seznámen se všemi potřebnými funkcemi programu. Jsou provedena jak nezbytná nastavení programu, tak specifická nastavení přímo na míru zákazníka.

  • založení zaměstnanců a jejich oprávnění vsystému
  • založení pracoviště
  • nastavení jednotlivých zdravotních pojišťoven a způsob komunikace s nimi
  • nastavení hodnoty bodu a kapitace
  • nastavení archivace systému
  • úprava prostředí (vzhled, písmo atd.)
  • nastavení tiskových výstupů.
  • Zákazník obdrží instalační sadu, která obsahuje instalační médium, manuál, příručky a licenční list, jehož součástí jsou licenční podmínky

Provedení práce potvrdí zákazník podepsáním předávacího protokolu. Instalace a zaškolení není povinnou službou, ale z praxe ji všem zákazníkům doporučujeme. Správné nastavení programu Vám zajistí bezproblémový start v práci s programem. Pokud se přece jen rozhodnete tuto službu nevyužít, bude Vám po uhrazení faktury doporučenou zásilkou poslána instalační sada.

6) Převod dat ze stávajícího programu
7) Regionální zástupci

Program také můžete objednat u našich regionálních zástupců, kteří pro Vás vše zajistí.

Rychlý kontakt

SERVIS

tel.: 246 007 844
Každý všední den od 7:00 do 19:00.

OBCHOD

tel.: 246 007 820
Každý všední den od 8:00 do 16:00.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCI >

Aktuality

starší aktuality